Brak wyników

Apteczki i materiały opatrunkowe

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego zakładu pracy, domu oraz samochodu jest apteczka pierwszej pomocy. W pojemniku tym powinny znajdować się wszelkie materiały oraz środki medyczne, które ułatwią i przyśpieszą postępowanie w przypadku udzielania pomocy poszkodowanej osobie. W tej kategorii znajdziesz kilkaset przedmiotów, dzięki którym bez problemu możesz uzupełnić lub skompletować swoją apteczkę. Nasza nietuzinkowa oferta zaś skierowana jest głównie dla firm, gdyż zakup kilkudziesięciu pojemników pierwszej pomocy, które zgodnie z przeznaczeniem powinny znaleźć się w wielu pomieszczeniach, jest dość kosztowną realizacją. Nie oznacza to jednak, że prywatny klient nie ma u nas żadnych przywilejów. Każdy, kto zdecyduje się u nas zakupić środki pierwszej pomocy, może skorzystać z oferty ratalnej lub możliwości zakupów z odroczonym terminem płatności. Zapoznaj się z naszą rozległą ofertą oraz propozycją naszej firmy i złóż kompletne zamówienie już dziś!

Wszystko, co niezbędne w apteczce, czyli artykuły pierwszej pomocy

W skład apteczki pierwszej pomocy powinny wchodzić środki, które warto mieć zawsze pod ręką, w zależności od jej przeznaczenia. Jeśli potrzebujesz skompletować zestaw domowego użytku, powinieneś zaopatrzyć się w drobne materiały opatrunkowe oraz leki łagodzące. W apteczce podróżnej zaś nie może zabraknąć środków na problemy trawienne lub biegunkę. Medyczny pojemnik samochodowy musi zawierać wszelkie materiały, które umożliwią opatrzenie drobnych ran oraz pomoc w przypadku nieprzewidzianego wypadku. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona naszych potencjalnych klientów, nieustannie poszerzamy asortyment o coraz to nowsze i skuteczniejsze środki. Zbiór ten bogaty jest w środki zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Znajdziesz tu więc podstawowe leki przeciwbólowe, środki dezynfekujące oraz materiały opatrunkowe, w tym plastry, kompresy, gazy jałowe, opaski uciskowe, a także dzianinowe. Nie mogliśmy pominąć również różnorodnych maści, żeli i sztyftów, które doskonale spełnią swoją funkcję w przypadku ukąszenia owadów lub drobnej wysypki. Dobrze wyposażona apteczka powinna zawierać także podstawowe produkty lecznicze, w tym tabletki przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz środki na dolegliwości żołądkowe, czego nie brakuje w tej kategorii. Doskonale znane są nam także nowoczesne środki, typu opatrunek w sprayu czy sztuczny lód. W sprzedaży dostępny jest też gotowy zestaw, zawierający wszelkie niezbędne akcesorium, wraz z pojemnikiem na to przeznaczonym.

Wyposażenie apteczki na raty

Jako jedna z nielicznych firm na rynku, proponujemy wszystkim zakupy znacznie odciążające domowy bądź firmowy budżet. Niezależnie od końcowej kwoty do zapłaty – czy to 20, czy 200, czy 2000 zł, możesz poprosić naszego eksperta o rozłożenie płatności na dogodne raty. Jeśli jednak nie chcesz zobowiązywać się na dłuższy okres w comiesięczne części do spłaty, możesz skorzystać z odroczonej płatności, umożliwiającej złożenie potrzebnego zamówienia, a zapłatę za 45 dni od daty zakupów. Każda z naszych propozycji jest bardzo przystępna i dopasowana do potrzeb wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy do zakupów!