Filtry:


Bieżnia

Dobry trening lub dowolna aktywność fizyczna to niezbędne elementy w rozkładzie każdego dnia wielu osób. Różnorodne ćwiczenia pomogą zwiększyć kondycję, zrzucić zbędne kilogramy, usprawnić krążenie, a także zwiększyć masę mięśniową. Niektórzy chętnie wybierają wizyty na siłowni, gdyż jest tam spory wybór maszyn, z których pomocą można uzyskać oczekiwane efekty. Jeśli jednak brak czasu koliduje z większością codziennych planów, warto zastanowić się nad zakupem bieżni. Inwestycja ta pozwoli stworzyć mini siłownię w zaciszu własnego domu. Wiąże się to z zaletą ćwiczenia w dowolnym momencie – bez konieczności wychodzenia z domu i zakładania specjalnego stroju. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy dysponuje odpowiednią ilością gotówki, aby od ręki nabyć wybrany sprzęt. Postanowiliśmy więc zadbać o kieszeń przyszłego klienta i proponujemy rozłożyć wszelkie płatności na dogodne raty. Umożliwiamy także dokonywania płatności po 45 dniach od zakupu. Wszystko po to, aby konsument mógł bez obaw spełniać swoje marzenia.

Rodzaje bieżni – jaką wybrać?

Dysponujemy dość szerokim asortymentem bieżni. Spotkać tu można urządzenia topowych marek, takich jak Eliton, Spokey, Sky, Hertz, Xterra oraz One Fitness. Swój typ znajdą więc osoby, które trenują regularnie oraz te, które ćwiczą dość sporadycznie. Popularnymi modelami są bieżnie elektryczne, charakteryzujące się dość niską mocą, idealne do krótkich treningów. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem dłuższych serii, warto zwrócić uwagę na bieżnie sportowe. Przyciągają one klientów fantastycznymi parametrami technicznymi oraz ilością różnorodnych funkcji – regulacja nachylenia, mierniki prędkości, dostosowanie typu treningu do indywidualnych preferencji oraz mierzenie tętna i ilości spalonych kalorii. Przy pomocy czytelnych wyświetlaczy z łatwością można też kontrolować swoje postępy oraz na bieżąco śledzić przebieg wykonywanego treningu.

Dlaczego warto zainwestować w bieżnię?

Bieżnia w domu to rewelacyjna alternatywa codziennego biegania po mieście, parku czy lesie. Naukowcy twierdzą, że jest to znacznie zdrowsza i bezpieczniejsza metoda, szczególnie podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Ćwiczenia na bieżni są też świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu – można połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc trenować i oglądać swój ulubiony serial lub program telewizyjny. Jeśli jednak zakup tego rodzaju sprzętu przekracza Twój aktualny budżet, warto zastanowić się nad kupnem na raty. Posiadamy nie tylko szeroki asortyment produktów, ale też fantastyczne udogodnienia, z których można skorzystać w każdej chwili. Dziś więc możesz nabyć wymarzony sprzęt, a spłacać go w specjalnie obliczonych, dopasowanych do potrzeb klienta ratach, bądź też za 45 dni – wszystko zależy od Ciebie. Decydując się na zakup bieżni w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości, solidności oraz świetnych warunków kredytowych.

KupujWRatach.pl