Filtry:30 dni za 0 zł odroczone płatności 30 dni za 0 zł odroczone płatności
  Konsola Sony PlayStation 5 Slim D Chassis na raty 0 zł dostawa 5% rabatu z kodem KUPUJ5
  Konsola Sony PlayStation 5 Slim D Chassis
  (0 opinii)
  5% rabatu z kodem KUPUJ5
  246
  45
  x 12
  lub bez rat: 2 464,49 zł

  • Producent: Sony
  • Platforma: PlayStation 5
  • Pamięć wbudowana: 1,02 TB

  246
  45
  x 12
  lub bez rat: 2 464,49 zł
  ulubione
  Sony Playstation 5 Digital Edition 1TB Slim Edition na raty 0 zł dostawa 5% rabatu z kodem KUPUJ5
  Sony Playstation 5 Digital Edition 1TB Slim Edition
  (0 opinii)
  5% rabatu z kodem KUPUJ5
  228
  30
  x 12
  lub bez rat: 2 268,99 zł

  • Producent: Sony
  • Platforma: PlayStation 5
  • Pamięć wbudowana: 1 TB

  228
  30
  x 12
  lub bez rat: 2 268,99 zł
  ulubione

PS 5 i akcesoria na raty

Jeżeli zaliczają się Państwo do grona wielkich fanów gry na konsoli PlayStation, to na pewno w Państwa domu nie może zabraknąć najnowszego modelu PSC 5, a także akcesoriów. Innowacyjna konsola jest już w zasięgu Państwa ręki. Wszystko dzięki naszemu serwisowi “Kupuj w ratach”, w którym istnieje możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty. Konsola PlayStation 5 to zupełnie nowy wymiar grania w gry. Na uwagę zasługuje ulepszona grafika, która wyróżnia się zintegrowanym układem I/O. Ponadto jakość dźwięku na poziomie 3D wnosi gry na najwyższy poziom. W najnowszej konsoli PS 5 został zmodernizowany także kontroler, który został wyposażony w 6-osiowy system wykrywania ruchu.

Kupowanie w ratach wymarzonej konsoli

Niezależnie od tego, czy Państwo planują zakupić konsolę PS 5 oraz liczne akcesoria dla siebie, czy też w prezencie dla bliskiej osobie, płatność w ratach jest doskonałym rozwiązaniem do tego, aby nie obciążać domowego budżetu. Nasz serwis podąża za wszelkimi najnowszymi rozwiązaniami, dzięki czemu to właśnie u nas można zamówić kultową konsolę PlayStation 5, a także akcesoria, które są dedykowane tej wersji. Zachęcamy Państwa do systematycznego śledzenia naszego serwisu, ponieważ regularnie w kategorii PS 5 i akcesoria pojawiają się nowości, zgodnie z wypuszczaniem na rynek najnowszych produktów światowej sławy firmy.

Zalety kupowania na raty w serwisie “Kupuj w ratach”

Najnowsza konsola PS 5 jest marzeniem wielu osób, które dzięki naszemu serwisowi “Kupuj w ratach” mogą Państwo spełnić. Najczęściej konsola najnowszej generacji jest zamawiana na prezent dla bliskiej osoby. Jeżeli Państwo chcą sprawić komuś wyjątkowy i niezapomniany prezent urodzinowy lub też prezent gwiazdkowy, to z pewnością jest on możliwy do zrealizowania, bez względu na aktualny stan konta. Płatność w ratach w naszym serwisie jest wyjątkową korzyścią na tle innych serwisów zakupowych. Nasi specjaliści pomogą dopasować Państwu wysokość optymalnej raty. Ponadto decyzja zapada w ciągu kilku chwil, dzięki czemu w naszym serwisie mogą Państwo kupować, nawet jeżeli szukają prezentu na ostatnią chwilę.

KupujWRatach.pl