Filtry:Sprzęt do ćwiczeń

Czujesz, że już czas wrócić do regularnych treningów? Czy może wraz z nowym rokiem postanowiłeś rozpocząć swoją przygodę z siłownią lub aktywnością fizyczną w zaciszu własnego domu? Niezależnie od tego, jakiej odpowiedzi udzieliłeś, idealnie trafiłeś. W kategorii tej znajdziesz wszystko, co może Ci się przydać podczas treningu. Dysponujemy zarówno mniejszym, jak i większym sprzętem sportowym, z którego pomocą w swoim domu stworzysz profesjonalną salę do ćwiczeń. Nie mogło tutaj zabraknąć również wygodnej odzieży sportowej oraz obuwia, będących podstawą nieskrępowanych ruchów podczas wybranej aktywności fizycznej. Przychodzimy również z pomocą, jeśli przeraziłeś się kwotą swoich zakupów. Wiemy, iż skompletowanie odpowiedniego zestawu treningowego, może wiązać się ze sporą sumą. Dzięki nam nie musisz rezygnować ze swoich postanowień i marzeń. Wystarczy, że skorzystasz z proponowanego systemu ratalnego, obejmującego brak skomplikowanych formalności oraz dopasowanie do Twoich potrzeb lub możliwości dokonania zakupów z odroczonym o 45 dni terminem płatności. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z niej już dziś!

Odpowiedni strój i doskonale dobrany sprzęt podstawą udanego treningu

Chcąc dokładnie i ze szczególnym zaangażowaniem wykonać prawidłowy trening ciała, należy zaopatrzyć się nie tylko w odpowiedni strój sportowy, ale także w obuwie, o czym spora część osób zapomina. Kategoria ta dzieli się więc na dwie podkategorie, w której możemy wyróżnić odzież dla kobiet i dla mężczyzn.

  • Ubrania dla kobiet – najlepiej je wybierać zgodnie z wykonywaną aktywnością fizyczną. Jeśli jesteś zwolenniczką pilatesu, dobrym wyborem będą bawełniane spodnie dresowe. W przypadku ćwiczeń w ciepłe miesiące, takie jak czerwiec, lipiec i sierpień, warto zdecydować się na krótkie szorty. Jeśli zaś nie jesteś zwolenniczką odsłaniania swojego ciała, koniecznie wybierz elastyczne oraz przylegające do ciała legginsy. Doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i na siłowni. W momencie kompletowania stroju należy również pamiętać o butach, które zapewnią stabilność, a zarazem bezpieczeństwo dla stopy oraz o topie i oddychającej koszulce.
  • Ubrania dla mężczyzn – według większości statystyk mężczyźni zazwyczaj chętniej wybierają najprostszy z możliwych zestaw na siłownię, jakim jest połączenie T-shirtu z krótkimi szortami. Dużą wagę przykładają zaś do butów, których zadaniem jest podtrzymywanie stopy w trakcie wykonywania mocnych ćwiczeń. Najpopularniejszym modelem w naszym zestawieniu są buty wyposażone w przewiewną siateczkę.

Mniejszą podkategorię stanowi zaś sprzęt sportowy, który pomoże stworzyć w domowym zaciszu mini siłownię. Można tu wiec znaleźć hantle, steppery, zestawy do treningów siłowych, maty gimnastyczne, piłki, gumy oporowe, obciążniki i inne ciekawe akcesoria.

Wyjątkowe oferty ratalne Kupuj w Ratach

Jeśli pierwszy raz kompletujesz zestaw na siłownię lub do domowych treningów, musisz liczyć się z niebagatelnymi kosztami. Mimo iż, nasze ceny są bardzo atrakcyjne, zakup ubrań, obuwia i koniecznego sprzętu, może znacznie przekroczyć przeznaczony przez Ciebie na to budżet. Warto więc wtedy skorzystać z jednej z naszych propozycji – możesz zakupić niezbędne akcesoria na raty, które są ustalane indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego klienta lub z systemu odroczonej płatności, umożliwiającego płatność po 45 dniach od daty zakupu. Każda z tych ofert zyskała spore zaufanie wielu nabywców i nadal cieszy się ogromną popularnością. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 

KupujWRatach.pl