Filtry:Kamery IP do monitoringu

Kamery do monitoringu to podstawowy element nadzoru wizyjnego. Obecnie stosowane są na potrzeby ochrony osiedli mieszkaniowych, publicznych nieruchomości, terenów budowy, a także prywatnych posesji. Nabywając odpowiedni zestaw niezbędnych urządzeń, można skutecznie zabezpieczyć wybrany obiekt oraz na bieżąco obserwować rozgrywającą się sytuację w wybranym miejscu. Na naszej stronie internetowej znaleźć można szeroki asortyment, zadowalający każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Posiadamy także różnorodne, fantastyczne możliwości, dzięki którym zakup nie będzie musiał czekać na lepsze czasy. Jeśli więc wydatek z rzędu kilkuset złotych lub nawet kilku tysięcy przekracza Twój budżet, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty, a w niej możliwość zakupu z odroczonym o 45 dni terminem zapłaty lub rozłożenie płatności na dogodne, dopasowane do kupującego raty.

Kamery do monitoringu na Kupuj w ratach

Dysponujemy rozległym wachlarzem wielorakich kamer do monitoringu. Każda z nich posiada odpowiednie parametry, dzięki którym jakość obrazu oraz nagrań jest wystarczająco ostra i widoczna dla ludzkiego oka. Posiadamy tym samym sprzęty wyróżniające się znakomitymi technologiami, w tym AHD, HD-TVI, HD-CVI oraz kamery IP. Atutem są kamery idealne do użytkowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Kategoria bogata jest także w urządzenia różniące się od siebie kształtem – bardzo ważna cecha odpowiadająca za wystarczające pole widzenia. Idealnie dobrany kształt sprawi także, że jego montaż stanie się czystą przyjemnością i będzie możliwy w nawet najbardziej ciasnych zakamarkach. Można tu znaleźć też kamery o różnorodnej rozdzielczości – im wyższa, tym lepsza jakość nagrywanego obrazu. Ze swojej strony zaś proponujemy modele z technologią IR, gwarantujące dokładny i wyraźny obraz, nawet w momencie nagrywania w ciemności. Najnowsze rozwiązania technologiczne doprowadziły również do poszerzenia asortymentu o kamery, którymi można sterować przy pomocy tabletu lub smartphone’a  z dowolnego miejsca.

Zakup kamery na dogodne raty

Jeśli wśród naszego asortymentu jest sprzęt, który spełnia Twoje oczekiwania, ale budżet i wydatki nie pozwalają na jego zakup, chętnie pomożemy Ci dostosować kwotę zakupu do potrzeb i możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób nawet niewielki wydatek może stanowić początek domowej dziury budżetowej. Dlatego też staramy się dostosować do indywidualnych preferencji każdego klienta. Nasi kupujący chętnie też korzystają z możliwości „kup dzisiaj, zapłać za 45 dni” – pozwala ona nabyć dany przedmiot bez konieczności nagłych wydatków. Zarówno możliwość zakupów na raty, jak i odroczenie płatności to atuty, dzięki którym nasza firma rozkwita i zyskuje zaufanie wielu osób, czego potwierdzeniem są ponowne zakupy na Kupuj w ratach. W razie jakichkolwiek problemów do dyspozycji wszystkich klientów pozostają nasi eksperci, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia i rozwiążą każdy nurtujący problem.

 

KupujWRatach.pl