Filtry:Monitory

Monitor jest jednym z niezbędnych elementów każdego komputera. To właśnie przy jego pomocy można odczytywać wszystkie informacje z dysku. Jego zakup powinien wiązać się z przemyślaną decyzją, gdyż prawdopodobnie przed tym ekranem będziesz spędzać sporo czasu. Warto się jednak wcześniej zastanowić, do jakiego konkretnie celu będzie nam służył – inny model można wybrać, jeśli chodzi o sprzęt do biura, inny zaś jeśli mamy na myśli pracę biurową. Poszerzając nasz asortyment, przygotowaliśmy się na wymagające i różnorodne gusta naszych klientów, stąd też jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu dla siebie odpowiedni monitor. Na naszej stronie internetowej oprócz atrakcyjnych cen oraz fantastycznych promocji, można również spotkać ofertę zakupu na raty. Jest to specjalny ruch w kierunku wszystkich tych osób, którym zależy na nabyciu nowego sprzętu, ale właśnie nie mają wystarczającej ilości pieniędzy. Możesz tu więc kupić rewelacyjny monitor, bez obaw o ogromne, jednorazowe koszty.

Monitory – idealny sprzęt tylko na Kupuj w ratach

Nasza oferta bogata jest przede wszystkim w urządzenia znanych i zaufanych producentów, w tym Asus, Samsung, HP, Acer, LG, Philips i wiele innych. W szerokim wachlarzu produktów można spotkać monitory różniące się od siebie rozdzielczością, czasem reakcji, przekątną ekranu oraz matrycą. Wszystko po to, aby każdy zainteresowany, mógł odnaleźć swój wymarzony model monitora. Najchętniej wybieranymi do tej pory są monitory z przekątną ekranu wynoszącą 24 cale. Takie wymiary są na tyle optymalne, że pozwalają na komfortowe wykonywanie obowiązków, a także pracę zarówno domową, jak i zawodową. Dla graczy idealne są wyświetlacze z dobrym czasem reakcji i o przekątnej od 24 do 27 cali. Takie parametry pozwalają na dynamiczny przebieg gry i wysokie osiągnięcia. Jeśli zależy Ci zaś na monitorze stricte do biura, warto zastanowić się na sprzęcie z matrycą IPS lub PLS. Wyróżnia je szeroki kąt widzenia i wyjątkowe odwzorowanie kolorów. Nie zapominamy także o fachowcach w swojej dziedzinie – profesjonalnych grafikach, fotografach bądź kinomanach, którzy szczególną uwagę zwracają na rozdzielczość ekranu – w tym wypadku najlepiej, aby była ona w 4K. Praca z obrazem wówczas nie będzie przykrym obowiązkiem, a zwyczajnie czystą przyjemnością ze względu na doskonałą jakość obrazu.

Wyjątkowy monitor na raty

Jeśli wybrałeś już swój idealny model monitora, ale jego cena przekracza Twoje obecne możliwości, skorzystaj z fantastycznej oferty, jaką jest zakup na dogodne raty. Nasi eksperci staną na głowie, aby rozłożyć płatność według Twoich indywidualnych preferencji. Z uwagi na spory asortyment, jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj to, co interesuje Cię najbardziej – niezależnie od tego, czy szukasz monitora do domu, czy do pracy. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być także zakup z odroczoną płatnością, który sprawdzi się w przypadku nagłej awarii posiadanego sprzętu i chwilowego braku dodatkowych funduszy na zakup nowego. Zdajemy sobie sprawę, iż wydatek kilkuset lub kilku tysięcy złotych może być nieprzekraczalnym progiem dla wielu osób. Skorzystaj więc z naszej oferty już dziś!

KupujWRatach.pl