Filtry:

Brak wyników

Baseny ogrodowe

Wakacje, wysoka temperatura i przyjemne powietrze skłania wiele osób do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Celem niektórych jest także znalezienie dogodnego sposobu na ochłodę podczas upalnych dni. Do tego zadania idealny będzie basen ogrodowy, który stanie się fantastyczną atrakcją w trakcie letniego wypoczynku. Nie wszyscy jednak posiadają wolne pieniążki lub odkładają osobne oszczędności na typowe rozrywki wakacyjne. Eksperci Kupuj w ratach mają na to rewelacyjny sposób – zakup basenu na raty. Wystarczy wybrać odpowiedni model i dobrać akcesoria, a płatność odłożyć na późniejszy okres bądź rozłożyć na dopasowane indywidualnie pod każdego klienta raty. Możliwość ta nie zrujnuje domowego budżetu, a wszystkim domownikom pozwoli korzystać ze świetnej zabawy w wodzie.

Rodzaje dostępnych basenów

Rozszerzając asortyment Kupuj w ratach, staramy się brać pod uwagę potrzeby zarówno młodszych użytkowników, jak i tych nieco starszych. Konsumenci podczas zakupów często sprawdzają wymiary, głębokość oraz rodzaj konstrukcji. Dlatego też oprócz fantastycznej oferty ratalnej oraz płatności po 45 dniach od nabycia, zauważyć można szeroki wybór różnorodnych basenów, w tym:

  • Stelażowe – jedne z popularniejszych w ostatnim czasie. Ze względu na wymiary basen często nadaje się do pływania, dzięki czemu korzystać z niego mogą dzieci i dorośli. Decydując się na zakup, warto zwrócić uwagę na podłoże, gdyż ten rodzaj wymaga stabilnego, utwardzonego i płaskiego terenu.
  • Pompowane – najchętniej kupowane przez właścicieli niewielkich ogrodów. Ten rodzaj basenu może być ustawiony też na tarasie lub balkonie.
  • Rozporowe – oparte głównie na stalowej konstrukcji. Kształt basenu zależy od naporu wody. Zwykle ich średnica umożliwia komfortowe użytkowanie także przez osoby dorosłe.
  • Dla dzieci – można tu znaleźć zarówno mniejsze – dla maluszków oraz większe – dla przedszkolaków i nieco większych dzieci. Modele te są wyjątkowo bezpieczne, za co odpowiadają obniżone ścianki. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w specjalne dmuchane zabawki, zjeżdżalnię bądź daszek chroniący przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.
  • Jacuzzi – ten rodzaj basenu będzie służył nawet w zimie, wszystko zależy od miejsca jego usytuowania. W ofercie posiadamy też najnowsze modele ze wbudowanymi programatorami i podgrzewaną wodą.

Baseny ogrodowe na raty – tylko na Kupuj w ratach!

Baseny dostępne na naszej stronie internetowej wyróżnia ciekawa kolorystyka, nieskomplikowany montaż oraz atrakcyjne urozmaicenia dla najmłodszych użytkowników. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tutaj basen odpowiadający jego indywidualnym preferencjom. Jak powszechnie wiadomo, z jakością, wielkością i rodzajem w parze idzie także adekwatna cena. Stąd też nasza propozycja ratalna, dzięki której nie musisz martwić się, jak zdobyć pieniądze na spory, jednorazowy wydatek. Gwarantujemy minimum formalności, miłą obsługę oraz dopasowanie warunków umowy do potrzeb klienta. Szeroka gama produktów z pewnością ułatwi Ci ten wybór. Zachęcamy więc do skorzystania z bogatej oferty naszego sklepu.