Wysyłki i dostawy

Wysyłki, dostawy, czas realizacji
Wysyłki realizujemy kurierami Fedex, UPS i InPost oraz do paczkomatów InPostu
Koszty wysyłki
Dostawa jest darmowa dla wszystkich zakupów.
Czas realizacji
Zamówienia złożone do godz. 14:00 są gotowe do wysyłki w ciągu 24h roboczych.
Kurier / Paczkomat
- paczka dochodzi na następny dzień roboczy od dnia nadania przesyłki.

Zwroty i reklamacje

Zwroty
Jeśli jesteś Konsumentem i dokonałeś zakupu na odległość w naszym Sklepie internetowym, zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania Towaru bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie.
Jak zwrócić towar?
 1. Wypełnij oświadczenie
 2. W tym celu możesz skorzystać z naszego wzoru oświadczenia odstąpienia od umowy, który m.in. stanowi załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.
 3. Pobierz wzór oświadczenia
 4. Poinformuj nas o swojej decyzji za pośrednictwem maila kontakt@kupujwratach.pl z dołączonym do wiadomości oświadczeniem wraz z dowodem zakupu.
 5. Odeślij towar z wypełnionym oświadczeniem kurierem lub listem poleconym na adres:
  Pro-Credit z o. o.
  ul. Staniewicka 12,
  03-310 Warszawa
  (Prosimy nie wysyłać paczek "za pobraniem", takich przesyłek nie odbieramy)
 6. Jak tylko otrzymamy przesyłkę, to w ciągu 3 dni roboczych zwrócimy koszty zakupu towaru tą samą metodą płatności, jaka była wybrana przy składaniu zamówienia, chyba że na formularzu zwrotu będzie to sprecyzowane inaczej. 

 7. Koszty odesłania towaru do nas nie podlegają zwrotowi.
Reklamacje
Jeżeli towar, który kupiłeś jest niezgodny z umową możesz złożyć reklamację, w której określisz swoje żądanie dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową przez naprawę lub wymianę towaru na nowy lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków.
Jak dokonać reklamacji towaru?
 1. Wypełnij oświadczenie
 2. W tym celu możesz skorzystać z naszego wzoru oświadczenia reklamacji towaru.
 3. Pobierz wzór oświadczenia
 4. Poinformuj nas o swojej decyzji za pośrednictwem maila kontakt@kupujwratach.pl z dołączonym do wiadomości oświadczeniem wraz z dowodem zakupu, a także zdjęciami wadliwego towaru.
 5. Sprzedawca odbiera produkt niezgodny z umową na swój koszt.
  Do produktu należy dołączyć oryginał dowodu zakupu oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
  (Prosimy nie wysyłać paczek "za pobraniem", takich przesyłek nie odbieramy)
 6. Po otrzymaniu wadliwego towaru, w możliwie najkrótszym czasie rozpatrzymy Twoją reklamację i poinformujemy Cię o decyzji.

Pytania i odpowiedzi - FAQ

Co to jest Kupuj Teraz – Zapłać Później?
To innowacyjna forma odroczonej płatności za zakupy w sklepach internetowych. Dzięki nam zakupy możesz zrobić już dziś i zapłać za nie nawet do 21 lub 30 dni za darmo albo po tym terminie, rozłożymy Twoją płatność na wygodne raty.

Czym się różni Kupuj Teraz – Zapłać Później od innych metod Płatności?
Podczas płatności za zamówione w sklepie internetowym przedmioty nie korzystasz z własnych funduszy. Nie wykonujesz bezpośredniego przelewu do sprzedawcy. Zapłata jest dokonywana przez AIQLABS sp. z o.o. Nie musisz kontaktować się ze sprzedawcą i informować go o tym. Zajmiemy się wszystkim, a Ty cieszysz się zakupem. Pieniądze przelewasz nam dopiero za 21 lub 30 dni, a jeśli potrzebujesz, możesz odroczyć płatność o kolejne 30 dni za 5% wartości transakcji lub spłacić w wygodnych ratach.
Jak to działa?
Zrób zakupy w intrenecie i zapłać w ciągu 21 lub 30 dni. To zależy od Ciebie. Jeśli chcesz otrzymywać oferty z promocjami i rabatami, zaznacz zgody marketingowe. Zakupy będziesz mógł dobrowolnie spłacić w ciągu 30 dni i wtedy RRSO wyniesie 0%. Nie wyrażając zgód nie będziesz otrzymywać informacji promocyjnych, a za zakupy należy wówczas zapłacić w ciągu 21 dni. W momencie składania wniosku o skorzystanie z sfinansowania zakupów poinformujemy Cię o możliwości rozłożenia spłaty na raty. Nie pobieramy za tą usługę żadnych dodatkowych opłat.
Czy to bezpieczne?
Oczywiście. Nigdzie nie przekazujesz swoich danych dostępowych do konta bankowego czy kart kredytowych. Wszystkie zamówienia weryfikowane są za pomocą hasła SMS wysyłanego na Twój numer telefonu. Dodatkowo gwarantujemy, że wykorzystujemy najbezpieczniejsze metody szyfrowania informacji.

Jakie warunki muszę spełnić?

 • Wiek – od 18 do 70 lat.
 • Posiadać polskie obywatelstwo
 • Brak negatywnej historii kredytowej BIK

Do skorzystania z płatności „Kupuj teraz - zapłać później" wystarczą Twoje podstawowe dane osobowe, numer telefonu i adres e-mail. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail.
Jaką maksymalną kwotę mogę otrzymać?
Możesz uzyskać kwotę od 100 nawet do 5000 złotych.
Jak założę konto w Kupuj Teraz – Zapłać Później?
To bardzo proste! Konto możesz założyć podczas finalizowania pierwszej transakcji „Kupuj teraz – zapłać później" w sklepie internetowym.
W jaki sposób płacę za zamówienie?
Dla Twojej wygody udostępniamy panel Klienta, na stronie kupujteraz.pl, gdzie możesz się zalogować i zobaczyć wszystkie niezbędne informacje. Tam też, korzystając z szybkich przelewów online, możesz dokonać zapłaty za zakup. Możesz także zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym. Numer konta do wpłaty znajdziesz w zawartej z nami umowie.
Kiedy pieniądze zostaną przelane do sprzedawcy?
Zapłata za zakupy zostaje przelana natychmiast po sfinalizowaniu przez Ciebie transakcji. Nasz partner finansowy opłaca Twój zakup bezpośrednio na rachunek sklepu internetowego, a Ty otrzymujesz 21- lub 30-dniowe odroczenie płatności bądź raty.
Jak długo muszę czekać na dostawę towaru?
Sprzedawca otrzymuje pieniądze za zakupy od razu, dzięki czemu może od razu przystąpić do procedury wysyłki towaru wprost do Ciebie. Dokładny czas oczekiwania zależy już od wybranego przez Ciebie przewoźnika. Jeśli zdarzy się, że z jakiegoś powodu nie otrzymasz towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów.
Jak mogę spłacić finansowanie?
Możesz spłacić finansowanie jednym przelewem, ale jeśli spłacisz je w kilku transzach w czasie obowiązywania promocji 21 lub 30 dni, to RRSO wyniesie 0%.

Promocją na 21 lub 30 dni objęte są wszystkie Twoje transakcje!
Co się dzieje po 21 lub 30 dniach, jeśli nie spłacę?
Nic takiego. My na pewno poinformujemy Cię o zbliżającym się terminie płatności. Jeśli kwota finansowania wynosi powyżej 1000 zł rozłożymy ją dla Ciebie na wygodne 3, 6 lub 12 rat. Koszty związane z udzieleniem i obsługą rat są bardzo korzystne.

W przypadku 3 rat wynoszą 4%, dla 6 rat2,49%, a dla 12 rat1,65%.

Jeśli kwota finansowania wynosi poniżej 1000 zł i nie masz możliwości spłaty w 21 lub 30 dni, zawsze możesz odroczyć okres spłaty o kolejnych 30 dni, a jedyny koszt jaki ponosisz to 5% wartości transakcji. Dzięki temu rozwiązaniu na spłatę finansowania masz nawet do 60 dni!

Pamiętaj, że odroczenie spłaty obowiązuje tylko dla pierwszego finansowania do 1000 zł w ramach przyznanego limitu. Jeżeli pierwsze finansowanie będzie na wyższą kwotę wówczas w grę wchodzi wyłącznie rozłożenie na raty. Jeżeli pierwsze finansowanie jest niższe np. 200 zł, wówczas już drugie finansowanie na 200 zł w ramach tego samego limitu będzie rozłożone na raty.

(więcej szczegółów w Umowie)
Czy otrzymam powiadomienie o zbliżającym się terminie spłaty?
O każdym zbliżającym się terminie powiadomimy Cię za pomocą wiadomości mailowej i SMS-a.