Wysyłki i dostawy

Wysyłki, dostawy, czas realizacji
Wysyłki realizujemy kurierami Fedex, UPS i InPost oraz do paczkomatów InPostu
Koszty wysyłki
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł.
Dla zamówień do 250 zł dostawa będzie kosztować 35 zł przy wyborze kuriera lub 25 zł przy wyborze dostawy do paczkomatu.
Czas realizacji
Zamówienia złożone do godz. 14:00 są gotowe do wysyłki w ciągu 24h roboczych.
Kurier / Paczkomat
- paczka dochodzi na następny dzień roboczy od dnia nadania przesyłki.

Zwroty i reklamacje

Zwroty
Jeśli jesteś Konsumentem i dokonałeś zakupu na odległość w naszym Sklepie internetowym, zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania Towaru bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie.
Jak zwrócić towar?
 1. Wypełnij oświadczenie
 2. W tym celu możesz skorzystać z naszego wzoru oświadczenia odstąpienia od umowy, który m.in. stanowi załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.
 3. Pobierz wzór oświadczenia
 4. Poinformuj nas o swojej decyzji za pośrednictwem maila kontakt@kupujwratach.pl z dołączonym do wiadomości oświadczeniem wraz z dowodem zakupu.
 5. Odeślij towar z wypełnionym oświadczeniem kurierem lub listem poleconym na adres:
  Pro-Credit z o. o.
  ul. Staniewicka 12,
  03-310 Warszawa
  (Prosimy nie wysyłać paczek "za pobraniem", takich przesyłek nie odbieramy)
 6. Jak tylko otrzymamy przesyłkę, to w ciągu 3 dni roboczych zwrócimy koszty zakupu towaru tą samą metodą płatności, jaka była wybrana przy składaniu zamówienia, chyba że na formularzu zwrotu będzie to sprecyzowane inaczej. 

 7. Koszty odesłania towaru do nas nie podlegają zwrotowi.
Reklamacje
Jeżeli towar, który kupiłeś jest niezgodny z umową możesz złożyć reklamację, w której określisz swoje żądanie dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową przez naprawę lub wymianę towaru na nowy lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków.
Jak dokonać reklamacji towaru?
 1. Wypełnij oświadczenie
 2. W tym celu możesz skorzystać z naszego wzoru oświadczenia reklamacji towaru.
 3. Pobierz wzór oświadczenia
 4. Poinformuj nas o swojej decyzji za pośrednictwem maila kontakt@kupujwratach.pl z dołączonym do wiadomości oświadczeniem wraz z dowodem zakupu, a także zdjęciami wadliwego towaru.
 5. Sprzedawca odbiera produkt niezgodny z umową na swój koszt.
  Do produktu należy dołączyć oryginał dowodu zakupu oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
  (Prosimy nie wysyłać paczek "za pobraniem", takich przesyłek nie odbieramy)
 6. Po otrzymaniu wadliwego towaru, w możliwie najkrótszym czasie rozpatrzymy Twoją reklamację i poinformujemy Cię o decyzji.

Możliwości finansowania

 1. Co to jest Kupuj Teraz – Zapłać Później?

  To innowacyjna forma odroczonej płatności za zakupy w sklepach internetowych. Dzięki nam zakupy możesz zrobić już dziś i zapłać za nie nawet do 21 lub 30 dni za darmo albo po tym terminie, rozłożymy Twoją płatność na wygodne raty.

 2. Czym się różni Kupuj Teraz – Zapłać Później od innych metod płatności?

  Podczas płatności za zamówione w sklepie internetowym przedmioty nie korzystasz z własnych funduszy. Nie wykonujesz bezpośredniego przelewu do sprzedawcy. Zapłata jest dokonywana przez AIQLABS sp. z o.o. Nie musisz kontaktować się ze sprzedawcą i informować go o tym. Zajmiemy się wszystkim, a Ty cieszysz się zakupem. Pieniądze przelewasz nam dopiero za 21 lub 30 dni, a jeśli potrzebujesz, możesz spłacić w wygodnych ratach.

 3. Jak to działa?

  Zrób zakupy w Internecie i zapłać w ciągu 21 lub 30 dni. To zależy od Ciebie. Jeśli chcesz otrzymywać oferty z promocjami i rabatami, zaznacz zgody marketingowe. Zakupy będziesz mógł dobrowolnie spłacić w ciągu 30 dni i wtedy RRSO wyniesie 0%. Nie wyrażając zgód, nie będziesz otrzymywać informacji promocyjnych, a za zakupy należy wówczas zapłacić w ciągu 21 dni. W momencie składania wniosku o skorzystanie ze sfinansowania zakupów poinformujemy Cię o możliwości rozłożenia spłaty na raty. Nie pobieramy za tą usługę żadnych dodatkowych opłat.

 4. Czy to bezpieczne?

  Oczywiście. Nigdzie nie przekazujesz swoich danych dostępowych do konta bankowego czy kart kredytowych. Wszystkie zamówienia weryfikowane są za pomocą hasła SMS wysyłanego na Twój numer telefonu. Dodatkowo gwarantujemy, że wykorzystujemy najbezpieczniejsze metody szyfrowania informacji.

 5. Jakie warunki muszę spełnić?

  - Wiek – od 18 do 70 lat,
  - Musisz posiadać polskie obywatelstwo,
  - Brak negatywnej historii kredytowej BIK.

  Do skorzystania z płatności "Kupuj teraz — zapłać później" wystarczą Twoje podstawowe dane osobowe, numer telefonu i adres e-mail. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail.

 6. Jak założę konto w Kupuj Teraz – Zapłać Później?

  To bardzo proste! Konto możesz założyć podczas finalizowania pierwszej transakcji ”Kupuj teraz – zapłać później” w sklepie internetowym.

 7. Jaką maksymalną kwotę mogę otrzymać?

  Możesz uzyskać kwotę od 100 nawet do 5000 złotych.

 8. Kiedy pieniądze zostaną przelane do sprzedawcy?

  Możesz uzyskać kwotę od 100 nawet do 5000 złotych. Zapłata za zakupy zostaje przelana natychmiast po sfinalizowaniu przez Ciebie transakcji. Nasz partner finansowy opłaca Twój zakup bezpośrednio na rachunek sklepu internetowego, a Ty otrzymujesz 21- lub 30-dniowe odroczenie płatności bądź raty.

 9. Jak długo muszę czekać na dostawę towaru?

  Sprzedawca otrzymuje pieniądze za zakupy od razu, dzięki czemu może od razu przystąpić do procedury wysyłki towaru wprost do Ciebie. Dokładny czas oczekiwania zależy już od wybranego przez Ciebie przewoźnika. Jeśli zdarzy się, że z jakiegoś powodu nie otrzymasz towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów.

 10. Co się dzieje po 21 lub 30 dniach, jeśli nie spłacę?

  Nic takiego, nie martw się. My na pewno poinformujemy Cię o zbliżającym się terminie płatności. Jeśli nie wyrobisz się z zapłatą w ciągu 21/ 30 dni od daty zakupu, rozłożymy Ci finansowanie na 12 rat.