Brak wyników

Inne pojazdy

Lubisz być ciągle w ruchu? Zależy Ci na mobilności i szybkim przemieszczaniu się po zakorkowanych miastach, a nie lubisz zatłoczonych środków publicznej komunikacji? Jeśli tak to jesteś w idealnym miejscu. Znajdziesz u nas szeroki asortyment hulajnóg elektrycznych w przystępnych cenach. Dodatkowym, fantastycznym wariantem jest możliwość ratalnych zakupów, który skierowany został do osób zatroskanych o swój domowy budżet. Jak również wiadomo, hulajnoga elektryczna może być wspaniałym pomysłem na prezent dla osoby w każdym wieku – czy to dla dziecka, czy dla nastolatka, czy dla dorosłej osoby. W przypadku braku gotówki na praktyczny, zapadający w pamięć prezent, warto skorzystać z systemu odroczonej płatności, dzięki której płatności za zakup, można dokonać po 45 dniach.

Hulajnoga - coś więcej niż rozrywka

Hulajnogi elektryczne bez wątpienia mogą stanowić wspaniałe źródło rozrywki. Pojazd ten pozwoli nam na zdecydowanie dłuższe podróże niż przy pomocy standardowej hulajnogi, ponieważ elektryczny model nie wymaga od nas praktycznie żadnego wysiłku. Dzięki temu bez problemu możemy wykorzystać ją do wspólnych wypadów ze znajomymi czy wycieczek do parku. Hulajnogi mogą również doskonale sprawdzić się do sprawnego przemieszczania po miastach. Maksymalna prędkość w granicach 25 km/h pozwoli w dość sprawny i bezpieczny sposób dotrzeć do pracy. Niewielkie rozmiary powodują, że unikamy korków, a dojazd do miejsca docelowego ulega znacznemu skróceniu. Niewątpliwym atutem tego typu pojazdów jest również łatwość obsługi i brak konieczności posiadania specjalnych uprawnień do poruszania się nimi.

Coś dla małych i coś dla dużych

Posiadamy w sprzedaży hulajnogi zarówno dwu, jak i trójkołowe, dostępne w wielu wariantach mocy oraz o różnych pojemnościach baterii. Przed zakupem warto przemyśleć, w jaki sposób będziemy wykorzystywać takie urządzenie. Dla dzieci najlepiej sprawdzą się słabsze i mniejsze urządzenia, które zapewnią im również większe bezpieczeństwo. Dla osób dorosłych polecamy mocniejsze wersje, o większej pojemności baterii i co za tym idzie, również większym zasięgu. Standardowy zasięg większości hulajnóg dla osób dorosłych wynosi od 25 do 35 km. Urządzenia dla dzieci zaś są w stanie pokonać na jednym ładowaniu dystans do 20 km. Jeśli nie boisz się deszczu i chcesz korzystać z hulajnogi również w deszczowe dni, koniecznie wybierz urządzenie wodoszczelne. Ważnymi parametrami są także gabaryty urządzenia, czas ładowania czy też maksymalne obciążenie. Korzystanie z takiej hulajnogi jako jednego z podstawowych źródeł transportu jest bardzo ekonomiczne. Koszt pokonania takiego samego odcinka takim urządzeniem będzie zdecydowanie niższy niż pokonanie tej samej trasy samochodem czy komunikacją publiczną.

Hulajnoga na raty?

Strona Kupuj w Ratach to jedno z nielicznych miejsc, w którym można dokonać zakupu dowolnego towaru na dopasowane do własnych potrzeb raty. Mając więc niewielkie oszczędności i pusty portfel, bez problemu można spełnić swoje marzenia. Tym sposobem można sprawić uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Jeśli jednak uważasz, że system ratalny nie jest dla Ciebie i wolisz jednorazowo dokonać płatności za zakupione urządzenie, możesz skorzystać z systemu odroczonej płatności, który równie świetnie sprawdza się w przypadku zakupu za wyższą kwotę. Już dziś sprawdź nasze korzystne propozycje i wnikliwie przejrzyj kategorię inne pojazdy!