Sortowanie

Najnowsze produkty

Produkty na raty w kategorii: Tablety i czytniki e-book

Tablety

Szukasz wielofunkcyjnego urządzenia z ogromnymi możliwościami? Zależy Ci na większym ekranie niż wyświetlacz Twojego smartfona, a także na lekkiej budowie? Dobrym wyborem w tym przypadku będzie zakup tabletu. Z jego pomocą z łatwością można przeglądać zdjęcia, oglądać ulubione filmy, śledzić losy bohatera znanego serialu oraz korzystać z internetu. Jeśli jednak martwisz się, że nabycie tego typu urządzenia może znacznie przewyższać przeznaczony przez Ciebie na to budżet, koniecznie poproś naszych ekspertów o wyjaśnienie rewelacyjnej oferty, z której skorzystały już setki zadowolonych osób. Proponujemy rozłożenie ceny wybranego sprzętu na dogodne raty, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może sobie pozwolić na spore, jednorazowe wydatki. Odroczona płatność to kolejne, fantastyczne rozwiązanie, będące od wielu miesięcy naszym ogromnym atutem. Zakupy na raty idealnie spełnią swoje zadanie także przed większymi wydarzeniami – takimi jak urodziny, mikołajki czy inne prezentowe okazje.

Jakiego typu tablety znajdziesz na Kupuj w ratach?

Jesteśmy pewni, że każda osoba szukająca wyjątkowego urządzenia, znajdzie idealny model dla siebie. Potwierdzeniem naszej teorii jest szeroko rozbudowana kategoria, zawierająca różne typy tabletów. Możesz tu więc znaleźć sprzęty znanych i lubianych przez wiele klientów marek, typu Lenovo, Samsung, Acer, Huawei oraz uwielbiane w ostatnich latach iPady – produkty Apple’a. Posiadamy minikomputery łączące najlepsze zalety smartfona i laptopa, tablety graficzne oraz urządzenia fotograficzne. Łatwo można tu odszukać preferowaną przekątną ekranu, rozdzielczość, wersję systemu operacyjnego oraz odpowiedni procesor. Dysponujemy sprzętem zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych użytkowników. Wszystkie tablety wyposażone zostały w niezawodne podzespoły, wyróżniające się najlepszymi parametrami, co z kolei owocuje wydajnością i łatwością użytkowania. Nowoczesne możliwości technologiczne sprawiły, że z tabletu można korzystać w samochodzie – z nawigacji GPS, a także podczas sterowania inteligentnym domem. Biorąc pod uwagę wygodę i komfort użytkowania, wprowadziliśmy do oferty coraz chętniej wybierane urządzenia z klawiaturą, będące fantastyczną alternatywą tradycyjnego laptopa czy komputera. Dzięki możliwości zakupu na raty, każdy może pozwolić sobie na wymarzony model i spłacać go w dopasowanych do zdolności kredytowej oraz comiesięcznych wydatków klienta częściach.

Czytniki e-book i akcesoria na raty

Czytniki e-book to kolejny sprzęt w ofercie Kupuj w ratach, z którego ucieszy się każdy miłośnik elektronicznych wersji wielu książek. Cenimy sobie zaufanie i potrzeby klientów, dlatego można tutaj kupić również różnorodne akcesorium do tabletów na dogodne raty. Wyposaż się więc w barwne etui, hartowane szkło zabezpieczające ekran Twojego sprzętu, wygodną podstawkę lub uniwersalny uchwyt. Bez problemu znaleźć tu można ładowarki do tabletów oraz rysiki, ułatwiające sprawne manewrowanie po wyświetlaczu. Zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z naszym rozległym asortymentem.