Wyposażenie kierowcy

Wyposażenie kierowcy to kategoria, która powstała z myślą o każdym kierowcy. Bez większego znaczenia jest w tym wypadku fakt, czy pokonujesz tysiące kilometrów, czy tylko okazjonalnie siadasz „za kółko”. Prowadząc samochód, często mierzysz się z wieloma trudnościami - zakorkowane miasta, przebudowy dróg, objazdy czy też wypadki. Wszystko to sprawia, że nieraz w samochodzie spędzasz bardzo dużo czasu. Warto więc zadbać o odpowiednie wyposażenie, które pozwoli podróżować w bezstresowych i bardziej komfortowych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz przydatne elementy wyposażenia kierowcy, dostępne w świetnych cenach, a także indywidualnie dopasowanym do preferencji każdego klienta systemie ratalnym. W przypadku zaś chwilowego braku gotówki możesz skorzystać z chętnie wybieranej możliwości, jaką jest odroczenie płatności do 45 dni od daty zakupu.

Umil podróż z Kupuj w Ratach

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co ułatwi Ci pokonywanie kolejnych kilometrów w swoim samochodzie. Planujesz dalszą podróż lub pracujesz jako kierowca zawodowy? Podstawową rzeczą, w którą warto zainwestować, jest nawigacja samochodowa. Można tu znaleźć szeroki wachlarz tych urządzeń, w wielu wymiarach i od różnych producentów. Wszystkie urządzenia posiadają nowe mapy, a niektóre z nich wyposażono w bazę fotoradarów, dzięki czemu jedyne zdjęcia, które przywieziecie z wakacji to te, które sami zrobicie. Z uwagi na częste wykorzystywanie telefonu do nawigacji, w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć profesjonalnych uchwytów na smartfon, które bez większych problemów można zamontować na szybie, desce rozdzielczej, czy też na kratce nawiewu samochodowego. Dodatkowo, jeśli żadna Twoja podróż nie może obejść się bez dobrej muzyki, gwarantujemy, że nie będziesz rozczarowany. Kupisz u nas markowe głośniki samochodowe, transmitery FM, nowoczesne radioodbiorniki wyposażone w bluetooth, USB i gniazda jack 3,5 mm umożliwiające streaming muzyki. Posiadamy również wzmacniacze samochodowe, a jeśli jesteś fanem car audio, będziesz mógł bezproblemowo skompletować u nas cały zestaw do swojego pojazdu. Proponowanym zaś przez nas przedmiotem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym aucie, jest ładowarka, która zadba o baterię każdego, wymagającego tego urządzenia.

Kamera samochodowa- dodatek, który warto mieć pod ręką

Zdarzyła Ci się stłuczka i ciężko było ustalić, kto był sprawcą, a w pobliżu nie było żadnego monitoringu oraz świadków? A może podróżując byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia, którego nie mogłeś utrwalić, gdyż jechałeś sam, a korzystanie z telefonu do takich celów nie jest ani legalne, ani bezpieczne? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań była twierdząca to kamera samochodowa będzie doskonałym zakupem. Nowoczesne wideorejestratory posiadają wiele przydatnych funkcji, w tym możliwość podłączenia tylnej kamery, czy też wyświetlanie obrazu z niej podczas cofania. Dzięki temu nawet starsze samochody możemy niewielkim kosztem doposażyć w opcję ułatwiającą manewrowanie i parkowanie. W kategorii tej znajdziesz ogromny wybór tego typu urządzeń- od najtańszych, nagrywających tylko przód pojazdu po droższe urządzenia pozwalające rejestrować obraz jednocześnie z dwóch kamer. Jako doświadczeni w branży specjaliści, a zarazem użytkownicy dróg, wiemy, jak sporym wydatkiem może być zakup dobrej jakościowo kamery. Stąd też nasza propozycja ratalna, z której skorzystały już setki zadowolonych osób. Jeśli jednak wolisz dokonać spłaty w niewielkim odstępie czasowym od daty zakupu, proponujemy płatność odroczoną – dziś kupujesz, a płacisz za 45 dni.

KupujWRatach.pl